340 derece hizmet veren bir reklam ajansıyız.

Firmaların; kreatif tasarımlarla kurumsal kimlik oluşturmalarına, yeni fikirlerle markalarını güçlendirmesine, dikkat çekici stratejiler ile sosyal medyada iz bırakmalarına yardım ediyoruz..

340
DE
RE
CE
DE
NE?

Sıklıkla duyabileceğiniz 360 derece hizmet kavramının Beyaz Creative'deki karşılığıdır. Biz 360 derece hizmet veremiyoruz, nedenine gelince;

Evet biz markanız için hemen hemen tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Ancak tamamını değil! Biz PR ajansı değiliz, matbaa hiç değiliz. Biz markanızı güçlendirici yeni fikirler, tasarımlar ortaya çıkaran kreatif bir reklam ajansıyız. Her şeyi yapmak gibi bir iddamız yok, her şeyi yapmıyoruz, uzman olduklarımızın en iyisini yapmak bizim asıl işimiz...

Biz Kimiz?

2012 yılından beri profesyonel olarak reklam sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni nesil pazarlama yöntemleri ile bir çok kurumsal firmanın yolculuğuna eşlik ediyoruz.

Beyaz Creative olarak kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarım ve yazılımı, Google Adwords, SEO işlemleri, marka konumlandırma, grafik tasarım, sosyal medya takip ve analiz, blog ve içerik üretimi, video kurgu ve montaj, ilan reklamları, stand tasarımları ve e-posta ile pazarlama iletişimi gibi bir hizmetleri tek bir noktadan sunuyoruz.

Türkçe