Google Partner

Beyaz Creative İstanbul
Şubat 23, 2019

Google Partner Rozeti, belirli İş Ortaklarının Google Ads ürün sertifikası sınavlarını geçtiğini temsil eder. Aynı zamanda ürünle ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakim olduğunu gösterir. Başka bir deyişle, ajans bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır. Beyaz Creative Google Partner ajansı olarak bir çok başarılı projeye imza atmıştır. Marka ve ürününü dijital dünyada tanıtmak isteyen firmalar Beyaz Creative’in sunduğu çözümlerden faydalanabilirler.

Arama Ağı Reklamcılığı
Google Partner ajansı Beyaz Creative, Google Arama'da gösterilen reklamlar oluşturup optimize etmenize yardımcı olabilir. Anahtar kelime stratejisi ve bütçe planlaması hakkında da önerilerde bulunabilirler.
Mobil Reklamcılık
Mobil reklamcılık sertifikası alan Beyaz Creative metin, resim, video ve HTML5 reklamlarla mobil cihazlarda potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı olabilir.
Video Reklamcılığı
YouTube'daki video reklam kampanyalarınızı yönetme ve optimize etme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Google Partner ajansı Beyaz Creative size bu konuda yardımcı olabilir.
Görüntülü Reklamcılık
Beyaz Creative, iki milyonun üzerinde web sitesi ve 650.000'den fazla uygulamada potansiyel müşterilere ulaşan ilgi çekici görsel reklamlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.
Alışveriş Reklamcılığı
Beyaz Creative, Google Arama'ya ürün yerleştirme, Merchant Center'da envanter hazırlama ve Google Alışveriş kampanyaları oluşturmada size yardımcı olabilir.
Türkçe