yuvarlakyuvarlak
Katalog, kurumsal kimlik gibi markanızın ihtiyaç duyabileceği basılı işlerin tasarım ve baskı aşamalarını yönetiyoruz. Yeni bir marka için logo tasarımından başlayan, kampanya stratejisi geliştirmeye kadar giden uzun bir periyodun her aşamasında size eşlik ediyor, sizin için analizler yapıyor ve önerilerde bulunuyoruz. Tasarımları yaparken de süreçleri takip ederken de titizlikle çalışıyoruz.
üçgennüçgenn
Google Adwords, Sosyal Medya Reklamları, E-Ticaret ve E-Marketing gibi dijital dünyanın önemli mecralarında etkin çözümler sunuyoruz. Bütçenizi etkin, doğru hedeflere yönelmiş ve analiz edilebilir bir şekilde yönetmeniz için uzmanlarımız tarafından oluşturulan 'projelendirme' ile her kampanyaya özel bakıyoruz. Remarketing ile müşteri datanızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.
karekare
Efektif web çözümleri ile markanızın dijital dünyadaki yansımasını profesyonel, modern çizgilere taşıyoruz. Animasyonlar ve video çekimler ile marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi güçlendiriyoruz. Analizler ve projeye özel raporlar sunarak zamanında doğru yönlendirmeler ile tüm süreçlerde etkin danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
altıgenaltıgen
Firmanıza ait sosyal medya hesaplarınızı yönetip, üzerinden vereceğiniz reklam düzenlemeleri konusunda etkili ve hesaplı bir şekilde profesyonel destek veriyoruz. Sponsorlu reklamlarınız amaçladığınız hedef kitleye doğru gösterilerek sağlıklı geri dönüşümler almanızı sağlıyoruz.