yuvarlakyuvarlak

Kreatif Tasarım &
Basılı İşler

Katalog, kurumsal kimlik gibi markanızın ihtiyaç duyabileceği basılı işlerin tasarım ve baskı aşamalarını yönetiyoruz. Yeni bir marka için logo tasarımından başlayan, kampanya stratejisi geliştirmeye kadar giden uzun bir periyodun her aşamasında size eşlik ediyor, sizin için analizler yapıyor ve önerilerde bulunuyoruz. Tasarımları yaparken de süreçleri takip ederken de titizlikle çalışıyoruz.
üçgennüçgenn

Dijital
Pazarlama

Google Adwords, Sosyal Medya Reklamları, E-Ticaret ve E-Marketing gibi dijital dünyanın önemli mecralarında etkin çözümler sunuyoruz. Bütçenizi etkin, doğru hedeflere yönelmiş ve analiz edilebilir bir şekilde yönetmeniz için uzmanlarımız tarafından oluşturulan 'projelendirme' ile her kampanyaya özel bakıyoruz. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimiz ile müşteri datanızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.
karekare

Web Tasarım &
Animasyon

Efektif web çözümleri ile markanızın dijital dünyadaki yansımasını profesyonel, modern çizgilere taşıyoruz. Kurumsal firmanız için web tasarım, animasyonlar ve video çekimler ile marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi güçlendiriyoruz. Analizler ve projeye özel raporlar sunarak zamanında doğru yönlendirmeler ile tüm süreçlerde etkin danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
altıgenaltıgen

Sosyal Medya
Yönetimi

Günümüzde pazarlama stratejileri ve rekabet koşulları sürekli değişip, gelişiyor. Teknolojik ve sosyolojik değişimlerin hayatımıza bu kadar hızlı girdiği bir ortamda kurumsal firmaların da sosyal medyadan kaçınması mümkün değil. Kurumsal Sosyal Medya Hizmetimiz ile firmanıza ait sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, hitap etmek istediğiniz hedef kitleye göre içeriklerin hazırlanması, müşterilerle hızlı ve kaliteli bir iletişimin sağlanması, ürün ya da hizmetinizin bilinirliğini arttırmak için etkili reklam çalışmaları ile size profesyonel iş ortaklığı sunuyoruz.
Türkçe